شرکت مهندسی پترونیک صنعت
شرکت مهندسی پترونیک صنعت راهکارهای برتر آزمایشگاهی

درباره ما

شرکت مهندسی پترونیک صنعت (سهامی خاص) با هدف ایجاد توانایی در تجهیز کامل آزمایشگاه ها و سایت های آزمایشگاهی مبتنی بر اصول فنی و ایمنی بگونه ای که موجبات عملکرد صحیح آزمایشگاه ها را فراهم آورده و به تبع آن دقت در خروجی های آنها را تضمین نماید تاسیس گردید. این شرکت در مرداد ماه سال ۱۳۸۴ در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت های صنعتی تهران به ثبت رسیده و فعالیت خود را رسما آغاز نمود.
با توجه به سوابق اجرایی و مدیریتی موسسین، فعالیت های شرکت از مشاوره فنی و طراحی سایت های آزمایشگاهی آغاز گردید. به مرور با افزایش توان و ظرفیت های فنی و اجرایی از یک سو و و از سوی دیگر ایجاد احساس نیاز به تامین تجهیزات با کیفیت، ارتقاء سطح کیفی خدمات و نیز بهره گیری از دانش فنی روز، ایجاد ارتباط و همکاری با تولیدکنندگان معتبر خارجی مرتبط با حوزه های فعالیت در دستور کار شرکت قرار گرفت. هم اکنون این شرکت یکی از شرکت های پویا و پیشرو در زمینه تولید و تامین تجهیزات آزمایشگاهی و نیز مجری تجهیز و راه اندازی سایت های آزمایشگاهی محسوب می گردد.

اهمیت کیفیت در محصولات و نیز خدمات ارائه شده توسط واحد های صنعتی، آموزشی، تحقیقاتی و درمانی بر هیچ یک از متخصصین و اولیای امور پوشیده نیست. در این میان بدون شک آزمایشگاه ها نقشی کلیدی و حیاتی در کنترل کیفیت محصولات، خدمات و نیز نحوه آموزش نیروی های انسانی متخصص ایفا می نمایند.
این شرکت با نگاهی نو به این عرصه و نیز با هدف ایجاد توانایی در تجهیز کامل آزمایشگاه ها و سایت های آزمایشگاهی مبتنی بر اصول فنی و ایمنی بگونه ای که موجبات عملکرد صحیح آزمایشگاه ها را فراهم آورده و به تبع آن دقت در خروجی های آنها را تضمین نماید، فعالیت های خود را سامان دهی می نماید.

اهداف پترونیک در تجهیز کامل آزمایشگاه ها به امور تخصصی گسترده و آیتم های متعدد فنی وابسته است که به اختصار به موارد ذیل تقسیم بندی می گردند:

مشاوره
– طراحی و مهندسی
– اجرای ابنیه و ساختمان
– اجرای تاسیسات زیربنایی اولیه
– اجرای سیستم های تهویه (HVAC) و ارتباط آن با هودهای مکنده بخارات شیمیایی

– ساخت، نصب و راه اندازی تجهیزات ثابت آزمایشگاه / فرنیچر آزمایشگاهی مشتمل بر سکوبندی و میزبندی تخصصی آزمایشگاهی و هودهای آزمایشگاهی
– تامین و نصب و راه اندازی تجهیزات کنترل و پایش آلودگی
– تامین و نصب و راه اندازی تجهیزات حفظ ایمنی
– تامین، نصب و راه اندازی تاسیسات تخصصی مانند یوتیلیتی و سیستم های کنترل فشار و جریان، انتقال و توزیع و گازهای خالص و فوق خالص
– تامین تجهیزات، لوازم و دستگاه های عمومی و تخصصی آزمایشگاهی
– مدیریت و بهره برداری

بدیهی است دستیابی به اهداف فوق در تجهیز کامل آزمایشگاه ها کار ساده و آسانی نبوده که البته نیازمند صرف زمان، هزینه، ایجاد توان اجرایی قوی، تربیت نیروهای انسانی متعهد و متخصص، ماشین آلات پیشرفته، تسلط کامل به مسائل فنی تخصصی و تحصیل و گردآوری علوم روز در این زمینه است. علیرغم سختی راه و وجود مشکلات فراوان در این مسیر این شرکت تحقق این آرمان را امری غیر ممکن ندانسته و همواره در صدد است با ایجاد همکاری، تعامل و بهره گیری از توان علمی و اجرایی دانش آموختگان و متخصصین امور آزمایشگاهی و نیز پتانسیل های بی نظیر موجود در کشور مرحله به مرحله به این مهم دست یابد. در حال حاضر این شرکت با استفاده از تولیدات داخلی خود و نیز تامین مستقیم و بدون واسطه تجهیزات مکمل از همکاران و تولیدکنندگان معتبر خارجی، آمادگی خود را جهت تجهیز سایت های آزمایشگاهی با کاربری های صنعتی، آموزشی، تحقیقاتی و درمانی اعلام می دارد.

پترونیک حاصل سال ها تجربه و تلاش بی وقفه است ولی با این وجود همواره خود را در میانه راه می بیند و امیدوار است انشاءالله باعنایات پروردگار متعال و نیز نیروی محرکه “عشق به ایرانی آباد” گام های موثری در این زمینه برداشته، سهم و نقشی ولو اندک در پیشرفت و شکوفایی علمی این مرز و بوم ایفا نماید.

خدایا چنان کن سرانجام کار   |   تو خشنود باشی و ما رستگار

 


 کاتالوگ معرفی محصولات و خدمات پترونیک صنعت (حجم فایل: ۲MB)


درباره ما


آگهی

وب سایت اختصاصی دپارتمان تجهیزات و سیستم های کنترل گاز شرکت مهندسی پترونیک صنعت با نام گازکام (GASCOM) راه اندازی شد:

 

 

به صفحه اینستاگرام پترونیک بپیوندید!

به کانال تلگرام پترونیک بپیوندید!

telegram logo

بالا
شرکت مهندسی پترونیک صنعت

youtube linkedin